Daysy − Váš osobný monitor plodnosti

Daysy Red Dot Award 2019
Sme hrdí na to, že náš monitor plodnosti Daysy vyhral jedno z najprestížnejších medinárodných ocenení v oblasti produktového dizajnu − Red Dot Design Award 2019. Vyhľadávaná značka kvality pre výnimočný dizajn je udeľovaná len produktom, ktoré zapôsobia svojím neprehliadnuteľným vzhľadom a konceptom. S vyše 18 000 podaniami je Red Dot Award jedna z najväčších dizajnérskych súťaží na svete.

Na Daysy sa môžete spoľahnúť

 • Červená = plodný deň / možný plodný deň
  Počas červených dní môžete plánovať počatie dieťatka.
 • Červená bliká = predpovedaný deň ovulácie
 • Zelená = neplodné dni
  Nie Ste plodná počas zelených dní.
 • Žltá = fáza spoznávania cyklu / kolísanie cyklu
  Daysy sa potrebuje s Vaším cyklom lepšie oboznámiť. V prípade, že neplánujete počatie, je potrebné tieto dni považovať za červené.
 • Červená, zelená, žltá = možné tehotenstvo / tehotná

Prečo je Daysy taká spoľahlivá?

Vďaka inteligentnému algoritmu, ktorý je založený na vedeckých poznatkoch, dlhoročných skúsenostiach a výborne skonštruovanej technológií, Daysy poskytuje najvyššiu kvalitu, spoľahlivosť a presnosť z hľadiska monitorovania plodnosti.

Daysy určuje Vašu plodnú a neplodnú fázu využívajúc rozsiahlu databázu a patentovaný algoritmus. Vychádzajúc z 5 miliónov menštruačných cyklov a algoritmu, ktorý čerpá z poznatkov získaných počas vyše 30 rokov výskumu, vrátane viacerých štúdií, monitor plodnosti Daysy Vám vie poskytnúť spoľahlivé informácie o Vašom menštruačnom cycle a plodnosti.

S meraním Vašej bazálnej teploty pomocou monitora plodnosti Daysy môžete začať v ktorýkoľvek deň Vášho cyklu. Naši zákazníci oceňujú skutočnosť, že indikátory merania a menštruačného cyklu sú zobrazované nezávisle od mobilného telefónu. Pripojenie k Vášmu smartfónu je dôležité kvôli detailom a špeciálnym funkciám, napríklad ak si chcete pozrieť históriu svojho menštruačného cyklu alebo ak ju chcete zdieľať s Vaším partnerom alebo lekárom.

Algoritmus monitora plodnosti Daysy, ktorý je používaný aj známym monitorom plodnosti Lady-Comp tej istej spoločnosti, preukázal svoju spoľahlivosť počas viac ako 3 desaťročí. Pripojte sa k Daysy rodine a uvidíte, aké je to vzrušujúce spoznať svoje telo lepšie s monitorom plodnosti Daysy!

Daysy je inteligentný monitor plodnosti, ktorý Vám umožní spoznať Váš menštruačný cyklus.
Aplikácia DaysyView

Aplikácia DaysyView

Aby Ste mohli vidieť všetky podrobnejšie informácie o Vašom cykle, jednoducho pripojte Váš Daysy monitor k aplikácií DaysyView. Po pripojení k aplikácií Daysy automaticky začne synchronizovať všetky dáta s DaysyView. Daysy Vám zobrazí informácie o Vašej teplote ako aj predpoveď Vašich plodných dní.

Zdieľajte svoje dáta s Vaším partnerom a dajte mu vedieť kedy je ten "správny deň". Aplikáciu je možné si stiahnuť zdarma ako pre iOS (cez iTunes App store) tak aj pre Android (cez Google Play Store).

Daysy Apple aplikácia Daysy Google aplikácia

Zoznámte sa s DaysyView

 • Štatistiky a predpovede
  Pozrite si v kalendári svoju predpoveď menštruačného cyklu, teplotnú krivku a štatistiky menštruačných cyklov.
 • Zaznamenávajte si poznámky
  Zaznamenávajte si cervikálny hlien, pohlavný styk a Vaše vlastné poznámky o Vašom cykle.
 • Kontaktujte náš tím expertov
  V prípade, že potrebujete radu alebo podporu neváhajte nás kontaktovať.