Technológia

Predchádzanie počatiu

Na trhu je mnoho foriem antikoncepcie, avšak nie sú vhodné pre každého. Niektoré ženy nemôžu zo zdravotných dôvodov používať ponúkané antikoncepčné prostriedky, iné zas uprednostňujú prirodzené metódy plánovania rodičovstva. Práve v týchto prípadoch je Daysy nenahraditeľnou pomôckou.

Na rozdiel od iných foriem prirodzeného plánovania rodičovstva Daysy robí predpovedanie Vašich plodných a neplodných dní oveľa jednoduchším. Na predchádzanie počatiu s ovulačným monitorom Daysy stačí, ak si každé ráno zmeriate svoju bazálnu teplotu ihneď po prebudení a skôr ako vstanete z postele a zadáte menštruačné dáta vtedy, keď je to aktuálne. Zvyšok nechajte na Daysy, ona sa už o to postará.

Každá žena je plodná iba počas 6 dní v každom cykle – načo si robiť starosti s antikoncepciou každý deň? So systémom farebného značenia, ktorý ponúka Daysy, máte vždy istotu.

Ak Vám Daysy zobrazí zelené svetielko, Ste neplodná a môžete si vychutnávať momenty s Vaším partnerom úplne bez starostí.

Ak dostanete červené svetlo Ste plodná a musíte použiť niektorú z foriem bariérovej antikoncepcie alebo sa zdržať pohlavného styku počas týchto dní.

Žlté dni indikujú výkyvy v cykle a fázu, kedy Daysy spoznáva Váš cyklus. V prípade, že si neželáte otehotnieť, je potrebné s týmito dňami zaobchádzať ako s červenými dňami.

S Daysy máte rovnakú istotu ako s mnohými hormonálnymi metódami, avšak netrpíte vedľajšími účinkami. Navyše Daysy nijak neovplyňuje ani nemení Váš cyklus a umožňuje Vám byť sama sebou.

Daysy prepojené s telefónom

Varovanie: Hormóny nielen menia Váš cyklus, ale môžu aj ovplyniť Vaše libido. Takže ak zrazu cítite neznámu neodolateľnú túžbu po intímnom zblížení s Vaším partnerom, toto je normálne a je to jediný vedľajší účinok, na ktorý musíte dávať pozor pri používaní Daysy.