Objednávka

Ako u nás nakupovať

  1. Na podstránke "Objednávka Daysy" si prosím vyberte počet Daysy monitorov, ktoré si chcete zakúpiť.
  2. Vyplňte Vaše osobné a kontaktné údaje do formulára a zvoľte spôsob platby. Na konci objednávkového postupu je možnosť napísať nám správu, v ktorej môžete upresniť informácie k Vašej objednávke (napríklad ak chcete svoju Daysy dodať na inú adresu než je Vaša fakturačná adresa).
  3. Potvrdenie objednávky: Po úspešnom odoslaní Vašej objednávky Vám bude zaslaný potvrdzujúci informačný e-mail s obsahom Vašej objednávky a so všetkými platobnými údajmi a informáciami o lehote dodania Vašej Daysy.
  4. Ak zistíte, že Ste niektorý údaj uviedli nesprávne alebo máte dodatočnú otázku, prosím, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo nám zašlite e-mail na adresu: info@daysy.sk. Prosíme Vás, aby Ste pri komunikácií s nami vždy uvádzali číslo Vašej objednávky. Ak by sa vyskytol z našej strany problém (napríklad nedostupnosť tovaru), ihneď Vás budeme kontaktovať. V deň doručenia Vášho tovaru obdržíte od prepravcu SMS notifikáciu.
  5. Prosím, rešpektujte, že pri nákupe v našom e-shope objednávkou tovaru zároveň uzatvárate obchod. Objednávajte si u nás len v prípade, že Ste naozaj rozhodnutí si daný tovar zakúpiť a ponechať. Ak si nie ste istí, neváhajte nás kontaktovať a popýtať sa na bližšie informácie, ktoré by Vaše rozhodovanie uľahčili. Sme tu pre Vás a radi Vám poradíme.