Technológia

Plánovanie počatia

Maximalizujte svoje šance s ovulačným monitorom Daysy

Osobný strážca Vášho cyklu, Daysy a jej aplikácia DaysyView sa spojili aby Vám pomohli otehotnieť čo najskôr a to úplne prirodzene, bez hormónov a vedľajších účinkov!

Daysy je oveľa viac než len koncepčný monitor, Daysy je koncepčný počítač. Použitie Daysy je veľmi jednoduché a prakticky bez akýchkoľvek starostí. Nie je potrebné sledovať cervikálny hlien, zaznačovať si teplotu a iné informácie ani počítať dni a pamätať si, kedy sú tie najvhodnejšie. Daysy toto všetko spraví za Vás. Jediné čo musíte urobiť je zmerať si každé ráno Vašu bazálnu teplotu tela ihneď po zobudení a zaznačiť do Daysy dni Vašej menštruácie. Ostatné už nechajte Daysy vypočítať.

Mnoho párov sa dlhodobo snaží o dieťatko, avšak žiaľ neúspešne. Dôvody nemusia vždy byť biologického charakteru, príčinou môže byť aj taký jednoduchý problém ako chýbajúci pohlavný styk v tie správne dni.

Každá žena môže otehotnieť v každom cykle len počas pár dní, t.j. päť dní pred ovuláciou a v deň samotnej ovulácie. Bez poznania svojho cyklu tieto dôležité dni je veľmi ľahké premeškať.

Daysy Vám pomôže so sledovaním Vášho cyklu a ukáže Vám, kedy sú šance na počatie najvyššie, tak, aby Ste už nikdy nepremeškali ten správny čas! Obzvlášť, ak máte ťažkosti s otehotnením alebo nepravidelné cykly, je kľúčové, aby Ste vedeli presne kedy sú Vaše plodné dni. To isté platí aj v prípade, ak sú spermie Vášho partnera pomalšie alebo ich životaschopnosť je kratšia.

Daysy využíva jednoduchý systém farieb, prostredníctvom ktorých Vám dáva vedieť kedy Ste plodná a kedy nie:

  • Deň ovulácie
  • Plodná fáza

Aplikácia DaysyView Vám navyše ponúka možnosť vidieť Vaše budúce plodné a neplodné dni vo forme mesačného náhľadu. Na základe informácií získaných prostredníctvom Vašich meraní je DaysyView schopná vypočítať predpoveď pre Váš cyklus a tak Vám umožní vopred plánovať bez akéhokoľvek stresu.

Daysy a DaysyView robia plánovanie rodiny tak jednoduché a pohodlné, ako je to len možné!

Aplikácia DaysyView Vám umožňuje si zaznačiť dni, kedy Ste mali pohlavný styk. DaysyView taktiež ponúka zábavné funkcie, ako napríklad predikcia pohlavia dieťaťa, takže môžete zvýšiť Vaše šance na počatie chlapčeka alebo dievčatka. S partnerskou funkciou zase máte možnosť dať prístup k Vášmu kalendáru aj Vašej významnej polovičke.